•  Astrológia. O Tebe. Zrozumiteľne.

Gábor Buzsáki

Mohol by som sa nazvať hocikým, len aby si uveril, že… ..ale nespravím to!

Mohol by som sa nazvať hocikým, len aby si uveril, že…  ..ale nespravím to!

Som Gábor Buzsáki, narodil som sa 11.mája 1972 o 8:24 v Budapešti a ak sa pozrieš nižšie na môj horoskop narodenia zistíš, že celkovo nie som o nič lepší, alebo viac, než Ty. Veď aj ja mám tie isté planéty v mojom horoskope, aké máš aj Ty…
Čiže existujú životné oblasti, kde sa cítim doma a oblasti, kde svoje miesto stále hľadám, ale nie vždy ho nachádzam…
…jednou takouto oblasťou je aj reč. (viď.:môj Saturn v Blížencoch, ktorý je ťažko aspektovaný).

Ak by sme sa stretli osobne, určite by si si všimol, že moja hlava je rýchlejšia, než moje ústa. (viď.: vládca Blížencov Merkúr je v horlivom znamení Barana) a vtedy veru kokcem. Samozrejme, nevšimol by si si to na mne vždy. Nie preto, že by som z toho vyrástol- jednoducho len preto lebo…

Vždy ma priťahovalo rozlúsknutie tajomstva ohľadom budúcnosti, rozhodol som sa, že ak mi život daroval citróny, spravím si z nich limonádu! Čiže budem radiť iným a rozprávať!
Pravdou je aj to, že som vedel, zo svojho horoskopu narodenia, v ktorých oblastiach môžem mať úspech (Merkúr v X.dome: komunikácia, reč, písanie).

Samozrejme, ani takto to nebolo najjednoduchšie, ale vďaka mojej odvahe som dokázal vyniesť na povrch aj také danosti, ktoré boli v konečnom dôsledku kľúčom môjho úspechu… Niektoré slová som totiž nedokázal vysloviť ani na prvý-, ba ani na druhýkrát. Preto som našiel synonymá na určité výrazy. Inak, v tej dobe som prišiel na tajomstvo správneho načasovania vďaka Mesiacu. Zistil som totiž, že pri určitom postavení Luny som nepotreboval synonymá a pri ďalšom postavení Mesiaca mi nepomohli ani synonymá…
Takže ako dvadsať- niekoľko ročný s občasným sekaním (čiže v mojom prípade konktaním ) začala moja kariéra poradcu. (Keď sa nad tým takto spätne zamyslím… Neviem, čo viac vydesilo mojich klientov. Môj mladý vek, alebo moja rečová vada?).

Časom som vybudoval systém Astronumerológie, cez ktorý som pomáhal mojim klientom.

Po roku 2000 som sa začal zaujímať o svet internetu (mám Slnko v 11.dome, ktorý je analogický s Vodnárom!) Po viacerých poradenstvách so známymi osobnosťami, politikmi a po vyše než 15 000 klientoch som zavítal do sveta internetu.
Najprv som sa zmeny obával. Myslel som si, že internet je svet bez tváre, kde nebudem mať možnosť sa ďalej vyvíjať. Dnes už viem, ako veľmi som sa mýlil.

Aj keď mám za sebou tucet školení, prečítal som kopec kníh, najviac si vážim všetko to,čo som dostal a stále aj dostávam od mojich klientov. Sú to skúsenosti a dôvera. Snažím sa, aby som to prvé odovzdal ďalej a aby som si to druhé, navždy udržal.
Takže, aký som vlastne ja? Presne takýto!

Edita Mezeyová

Zdravím, som Edita Mezeyová. Narodila som sa 21.októbra 1983 o 14:55 v Dunajskej Strede. Už od malička som sa zaujímala o hviezdy. Vtedy som však ešte nevedela, čím chcem byť, keď vyrastiem. S obdivom som sledovala tých, ktorí poznali presne svoje poslanie a ihneď mi povedali že: “Budem cukrárka!” “Ja, chirurg!” “Snívam o tom, že budem…vodičom smetiarskeho auta” . Ja som nemala ani len páru o tom, ktorou cestou sa mám vybrať. Hľadala som, skúmala, premýšľala – a ako to už býva, riešenie som mala celý ten čas pred nosom…

Po skončení univerzity som nastúpila na jednu administratívnu pozíciu. Nebolo to práve to, čo som chcela robiť, ale povedala som si: “…pre začiatok to bude dobré a časom to zmením.” Aj som to zmenila, presťahovala sa do Bratislavy, nastúpila na novú administratívnu pozíciu a naďalej som hľadala svoje miesto vo svete.

Okrem mojej rodiny mi dokázala poskytnúť útočisko jedine Astrológia. Preštudovala som veľa zahraničných kníh, ponárala sa do jej tajov, učila som sa astrológiu od Gábora, skúmala horoskopy narodenia známych osobností, hľadala súvislosti. Vo voľnom čase som pripravovala horoskopy narodenia pre mojich známych.

Písanie ma vždy bavilo. Prvý veľký plán bol taký, že budem spisovateľkou. Písala som poviedky (záujem však o ne nebol). Potom prišiel nápad a začala som písať blog o astrológii v 2 jazykoch (budem sa opakovať, ale: nemal veľa čitateľov).

Život ubiehal svojim zvyčajným štýlom, občas ma kopol (ako každého), aby som sa spamätala. Koncom roka 2013 nastal vo mne definitívny zlom. Cítila som, že práca ktorú vykonávam je mimo mňa, že mi utekajú roky a ja neviem na čo čakám ešte… Nechala som sa unášať prúdom okolností a s vierou a odvahou som skočila do toho nového, neznámeho.

Odvtedy som postupne zanechala všetko za sebou a sústredila sa hlavne na astrológiu. Cítila som sa ako znovuzrodená.

V marci 2014 hľadal Gábor spolupracovníkov ohľadom Astropatiky. Prihlásila som sa a mala som to šťastie, že si ma aj vybral. To, čo bolo ďalej, už poznáš, vidíš a čítaš práve teraz.
Vďaka Tvojej priazni dnes už viem, že vykročiť na svoju cestu: Malo zmysel! Ak by som mohla vrátiť čas, urobila by som ten krok znova.

Prečo to všetko píšem?

Hlavne preto, lebo Ti chcem ukázať, že nikdy nie je neskoro začať a vždy je možnosť, aby si zmenil veci okolo seba. Výsledky sa dostavia, ver mi. Len sa nikdy nevzdávaj! Každý z nás má sny. Vedel si napríklad, že zakladateľ jedného z najznámejších reťazcov rýchleho občerstvenia predával až do svojich 52 rokov papierové poháre? Alebo že J.K.Rowlingová bola ešte ako 31 ročná, ženou v domácnosti? Prvý krok je občas naozaj neľahký, ale potom zistíš, že všetky ďalšie kroky sú stále ľahšie a ľahšie. Kráčaš po svojej ceste a neobzeráš sa už viac do minulosti. Ak aj áno, tak s úsmevom, lebo už rozumieš prečo bolo to zlé, aj to dobré, čo ťa postretlo.

Zo srdca ďakujem, že si si vybral práve Astropatiku a spoločne s ňou aj mňa.

Diplom z astrológie získaný u Gábora je mojim najväčším pokladom v obore. (a je stokrát užitočnejší než napr. ten diaľkový kurz astrológie z Viedne, ktorého som sa tiež zúčastnila).

Tie najcennejšie poznatky však prichádzajú vždy od vás. Ďakujem, za vašu dôveru.

Srdečne vás vítame, cíťte sa dobre na stránkach Astropatiky!