•  Astrológia. O Tebe. Zrozumiteľne.

Horoskop lásky je zrozumiteľný a je o Tebe

52100145 - fresh roses with old book and letters on color wooden table background. vintage concept
471
47198940_m

Áno. Toto je presne ten Horoskop lásky, ktorý si hľadala. Pretože v ňom nájdeš odpoveď na otázky, ktoré ťa zaujímajú.

  • Kedy nájdem toho pravého?
  • Kde ho spoznám?
  • Ak už žijem vo vzťahu, čo mám urobiť, aby bol môj vzťah lepším?

 

Keďže toho druhého (našťastie) nevieme zmeniť, budem sa vrámci horoskopu lásky, zaoberať Tebou.

Koľké z nás stratili čas, energiu a hlavne im žiaľ zmizol úsmev len preto, lebo sa snažili zmeniť toho druhého… Ty si sa však rozhodla inak- v opačnom prípade by si nečítala tieto riadky.

Viem, že chceš dávať- aj prijímať. Lásku, oporu, porozumenie aj slobodu. Viem, že si pipravená aj upratovať, nedorozumenia, kompromisy, inakosti…

Vzťahy sú vždy o rovnováhe. Na jednej strane si TY, na druhej strane ste VY. Vo vzťahu sú vždy dve polovičky. Ak sa postaráš o svoju polovičku- k čomu Ti poslúži tento horoskop lásky- tak zafunguje zákon rovnováhy. A nájdeš niekoho, s kým vytvoríte silné spojenectvo, alebo upevníš svoj vzťah, ktorý máš.

Zamilovať sa však môžeme do niekoho, alebo do niečoho. Preto je horoskop lásky vynikajúcim pomocníkom aj v oblasti tvojich cieľov a túžob!

Stojí len 19 EUR a máš v ňom 12 mesačný návod, presne na základe tvojich potrieb.

V astrológii sa nemusíš vyznať, avšak- kroky napísané v Horoskope lásky odporúčam sledovať, dodržať- bez teba by to boli len slová na papieri.

Čo môžeš stratiť?

Jedine čas, kedy konečne začneš…

…vnímať seba viac, spoznať sa viac, vedieť presne kedy čo urobiť a nebáť sa vykročiť.

Láska, vzťahy, splnené ciele potom nemajú inú možnosť- len sa ti poddať. 🙂

Vyplň svoje údaje: dátum, miesto a čas narodenia sú veľmi dôležité. Sú to tvoje súradnice osobnosti. Ja na základe nich vypracujem pre Teba 12 mesačný plán k tvojej spokojnosti= horoskop lásky, ktorý obdržíš v .pdf formáte v rozsahu 10-12 strán.

Tvoj horoskop lásky na 12 mesiacov od dátumu zakúpenia môže zmeniť Tvoj pohľad na seba aj na svet- a hlavne na lásku. Ak by sa tak nestalo po 12-tich mesiacoch, jednoducho ak nebudeš spokojná, ozvi sa mi a vrátim ti jej plnú sumu. Ďakujem, že si prečítala tieto riadky.

Tvoja investícia do seba: 19 EUR

Mám záujem!

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Miesto narodenia:

Dátum narodenia:

Čas narodenia:

   

Fakturačná adresa:

*(ak nepoznáte presný čas narodenia, ale viete ho približne s odchýlkou max. + – 2 hodín, nastavím Vám ho! V takomto prípade napíšte rozhranie a budem Vás kontaktovať e-mailom.)