•  Astrológia. O Tebe. Zrozumiteľne.

Skrôr, než odídem sa chcem s Tebou rozlúčiť. Tak, ako aj v prípade tvojho obľúbeného speváka- sú rozlúčky normálne. Aj spevák sa občas zavrie do nahrávacieho štúdia a po istom čase vydá album, z ktorého sa budeš tešiť dlhé roky. 🙂

Rozlúčky preto nie sú zlé. Patria k životu- len ich akosi nemáme v láske… Napríklad už v takých drobnostiach, ako je hudba vieš nájsť silu a potrebu rozlúčky. Môžeš totiž hudbu akokoľvek milovať- potrebuješ po istom čase počas dňa ticho.

Ticho, prestávka- sú dôležitejšie než by sa zdalo. Keď si urobíš pauzu, oveľa lepšie sa v tebe usadia veci, ktoré si napríklad počul. Navyše sa ti takto tvoja obľúbená hudba nepreje a znova si ju po istom čase pustíš s radosťou.

Astropatika Slovensko vznikla 31.3.2014. Som Ti veľmi vďačná, že už vyše 4,5 roka počúvaš práve „túto stanicu“. 🙂

Verím, že ti melódia o tom, že Astrológia nie je žiaden strašiak, ani žiadne uspávadlo o cukríkovej krajine- ostane v ušiach. Astropatika sa Ti snažila dodať texty, ktoré Ti ukázali, že Astrológia je systém, ktorý sa dá naučiť, že to je pomôcka pre každého.

Napriek tomu, že som bola na očiach ja, Astropatika bola (a je) celý čas o Tebe. Ak si sa Ty naučil to potrebné z Astrológie- ja som sa učila s Tebou viac o svete. Naučila som sa (bolo to niekedy koncom roka 2015), že slúžiť čomusi väčšiemu, je oveľa dôležitejšie než moja osobnosť. Naučila som sa a snažila sa chrániť tvoje záujmy, tvoje dobro. Verím, že sa mi túto snahu- aj napriek občasným chybám, podarilo naplniť.

Som na Teba hrdá, pretože ak sa pozriem spätne- veľa ľudí (možno si bol medzi nimi aj Ty) sa ma pýtalo: Čo je to ten Ascendent? Čo sú to tie domy? a podobne.

Dnes ma zalieva dobrý pocit, keď vidím, ako ten istý človek píše do komentárov už polo-profesionálne o svojom horoskope narodenia. Je to skrátka radosť… vidieť aj Teba, dospievať vrámci astrologických vedomostí. Ďakujem, že si mi túto radosť poskytol.

Ďakujem, že som mala možnosť stáť po tvojom boku a pomáhať Ti spoznať svet astroogie.

Ďakujem, že si ma počúval a nespochybnil si moje slová.

Ďakujem, že si ma mal rád- rovnako ako ja Teba.

…ďakujem za každé milé slovo a za každé jedno ďakujem od Teba.

V pokračovaní prosím nezabudni si preopakovať svoje vedomosti z astrológie. Astrológia je tu s nami už tisíce rokov- má stabilné, zdravé jadro, ktoré si myslím, už poznáš a ovládaš. K tomuto jadru sa vráť vždy, ak budeš hľadať odpovede- vyvaruj sa prosím pozlátke, ružovým okuliarom, zastrašovaniu- nikdy k astrológii nepatrili.

Na záver som vďačná aj samotnej Astropatike. Bola prvou Astrologickou stránkou na Slovensku, ktorá Astrológiu vyučovala s heslom: zrozumiteľne, o Tebe.

Keďže máme aktuálne Jupiter v Strelcovi- a Astrológia analogicky patrí pod dohľad 9.domu (strelec)- bude sa jej naozaj veľmi dariť. (možno aj preto som písala moju poznámku o tom, čomu sa radšej vyvarovať a prečo je dobré si strážiť zdravé jadro). Astrológie preto bude aj na Slovensku neúrekom- avšak nielen u nás, aj v Čechách sa jej bude dariť- aj vo svete  bude rásť, ako huby po daždi.

Písala by som zrejme celý román o posledných rokoch- avšak viem, že Tvoj čas je veľmi cenný– takže, na dnes uzatváram moje slová.

Nezabudni na opakovanie- ak budeš hľadať odpovede: na web-e Astropatiky nájdeš vyše 243 príspevkov v časti Blog: https://astropatika.sk/blog/ a na Facebooku je ich okolo 2 000.

Čítame sa opäť po dlhšej prestávke (neviem povedať, koľko potrvá- ozvem sa však vtedy, keď sa objavím, ako ten spevák z nahrávacieho štúdia a ponúknem ti to, čo si si obľúbil- na novom albume. 🙂

p.s.: do 1.12.2018 ma ešte nájdete na blogu, na facebooku- po tomto dátume však už nebudú nové príspevky, články, ani e-knihy, ani novinky cez e-mail.

Srdečne Ťa pozdravujem:

Edita Mezeyová

2 Komenty