•  Astrológia. O Tebe. Zrozumiteľne.

Pre milovníkov astrológie prichádza jeden trik pre vyhodnotenie svojho horoskopu narodenia. Keďže ho pozná málokto z pokročilých, nehľadaj ho v knihách, ani na iných prednáškach.

Planéty, nachádzajúce sa v tvojom horoskope narodenia, a ich miesto vrámci znamenia má už o sebe vypovedajúcu hodnotu. Čiže, nie je jedno, či sa nachádzajú na začiatku, alebo na konci, či uprostred znamenia.

Jednotlivé znamenia zvieratníka si predstav tak, ako keby to boli izby. Planéta na začiatku znamenia je, ako keby na začiatku izby. Celú ju vidí. Vidí všetky jej zákutia a horí nedočkavosťou, aby v tej izbe všetko vyskúšala. Síce, ešte nevie, čo ju čaká, ale vidí tucet príležitostí…

Planéta uprostred znamenia vidí zadnú časť izby. Situácia je totiž taká, že planéty sa pozerajú len pred seba. Nikdy sa nepozerajú do minulosti. Priestor, ktorý majú za sebou berú v zmysle skúseností. Takže, planéta, ktorá sa nachádza uprostred znamenia už má v izbe (znamení) skúsenosti, veď pred tvojim narodením už prešla jej polovicou…

Planéta na konci znamenia sa už chystá vstúpiť do ďalšej izby (znamenia). V znamení, v ktorom sa nachádza už zažila v pred tvojim narodením všetko- povedzme to tak, že ona je najmúdrejšou.

Čo to znamená v praxi?

Na planéty- na začiatku znamenia, keďže ešte nemajú rutinu a chcú všetko vyskúšať, čaká množstvo životných udalostí aj s chybami- z ktorých sa môžu poučiť.

Planéta uprostred znamenia už čo-to zažila, preto je skúsenejšia. Na menej udalostí povie áno- a preto spraví aj menej chýb.

Planéta na konci znamenia je najmúdrejšia. Ona už všetko, čo sa dalo vrámci daného znamenia, zažila. Je pravda, že spôsobí menej životných udalostí- ale málokedy schybí.

Čiže,

planéty v tvojom horoskope narodenia- čím sú ďalej vrámci znamenia, tým väčšiu majú rutinu.  Planéty na začiatku znamenia vyvolajú viacej udalostí a viackrát spravia aj chyby.  Tie na konci znamenia vyvolajú menej udalostí- ale tie poväčšine dotiahnú do úspešného konca.

Pamätáš sa na ukazovateľ úspešných ľudí? Oni majú jednu, alebo viacero planét medzi 29-0°…teraz už vieš, prečo sú úspešní.

Ako sa to dotkne retrográdnych planét?

Na retrográdne planéty platí rovnaký zákon, čiže ich poloha ukazuje ich múdrosť. Spätný pohyb však naznačuje, že žijú v minulosti.

Tieto planéty sa zaseknú kvôli negatívnym udalostiam, ktoré zažili v minulosti. Ak máš takúto planétu a presne vieš, akú negatívnu udalosť vyvolala, tak danú vec pusti. „Nevyplakávaj“, pretože tieto veci budú presne tými, ktoré jej nedovolia otočiť sa naspäť. Ak zložíš ťarchy z minulosti ohľadom nej, čaká ťa krásny svet…

No a čo domy?

Tam je situácia rovnaká. Planéta na začiatku domu nemá rutinu- tá na konci už áno. Pri vyhodnotení jednoznačne zohľadni aj polohu planéty vrámci znamenia. Spojenie týchto dvoch ukazovateľov ukazuje situácie, kedy múdry človek spraví hlúpe rozhodnutie a neskúsený človek má šťastie.

Ktorá je silnejšia? Poloha vrámci znamenia alebo vrámci domu?

Poloha vrámci znamenia je trocha silnejšia.

Podľa vyššie písaného si pozri svoj horoskop narodenia a vďaka vlastnej logike a fantázii si urči, ktoré planéty sú u teba bez rutiny a ktoré sú skúsené.

p.s.: Vieš?! Ak máš retrográdnu planétu, musíš niečo pustiť v oblasti ktorej sa dotýka.

autor: Gábor Buzsáki

2 Komenty

  1. Dobry den, dakujem krasne za poucny clanok, zaujimave citanie. Mam 3planety na 29°40′,43′, 44′, konkretne Saturn – vladca ascendentu, Venusu a Mars…
    Mozete mi, prosim, k tomu nieco napisat? Dakujem velmi pekne. E.

  2. Ahoj Editka, veľmi rozumný článok ďakujeme. Pri mojej ,,tlupe,,retro planét 5ks 😂mám Napr. V prípade Jupitera kašlať na neúspech v manželstve, vzťahoch poučiť sa a ísť ďalej tak? Ako môžem rozanalyzovant zvyšok mojich 4 retro planét Saturn, Pluto, Mars, Urán?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.