•  Astrológia. O Tebe. Zrozumiteľne.

Vedeli ste, že ľudia so silnou črtou Váh majú najsymetrickejšiu tvár? Pravá aj ľavá polovica ich tváre je priam rovnaká- ako dve misky váhy…

Na slovíčko misky.

Každému s kým sa dostanú do kontaktu dajú pomyselné „váhy.“ Do jednej misky váh položia seba- čiže svoju lásku a sympatiu- protiľahlú misku nechajú prázdnu.

Týmto počnúc sa správajú v danom vzťahu ako anjeli, tolerujú a prehltnú také veci, aké iní ľudia nie. Toto je však len zdanie- a tu dostáva priestor prázdna miska. Po každej tolerancii voči tomu druhému- čo si dotyčný už ani nevšimne, pustia kvapku tolerancie do prázdnej misky.

Pri určitej hladine sa pokúsia ozvať, avšak problém ani vtedy nenazvú pravým menom, skôr vyprovokujú hádku aby naznačili, že sa miska napĺňa.

Prečo problém nepomenujú?

Pretože očakávajú len toľko, čo aj dávajú. Pre ne je uhádnutie a vyriešenie problému dôkazom vzájomnej lásky. Preto problém nepomenujú, lebo ten druhý má na to prísť a vyriešiť ho- tak ako to urobili aj ony pred tým, alebo by urobili aj teraz.

Dokonca môžu zájsť až tam v upozorňovaní, že kúpia tomu druhému to, po čom túžia ony.

Takže, miska sa pekne napĺňa…kým nepadne posledná kvapka. Môže ňou byť čokoľvek- zlé slovo, alebo zlý skutok. Pre tých, ktorí nepoznajú ľudí s črtou Váh vtedy príde prekvapivý sled udalostí. Pretože dovtedy trpezlivý a tolerantný typ Váh sa zmení za okamih na nepoznanie.

Bez pardonu vráti to, čo si nazbieral za tie roky do prázdnej misky.

Toto sa väčšinou prejavuje tak, že si nevšíma toho druhého, s dôrazom sa zdvihne, rozvedie sa a začne život inde s niekým iným.

Ak si v osobnom, alebo obchodnom vzťahu s niekým, kto má v sebe silnú črtu Váh je dobré, aby si vedel: že aj ty máš jedny váhy- a keď sa preťaží jedna strana a vyleje sa miska, už nič nezmôžeš. Dovtedy však viac než dosť!

Nedovoľ Váham, aby ťa tolerovali. Na oplátku dostaneš viac, než dávaš.

(Gábor Buzsáki)

1 Comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.