•  Astrológia. O Tebe. Zrozumiteľne.

So životnými skúškami, úlohami a výzvami je ten problém- že ich nikto z nás nemá v láske. Čo najskôr by sme sa ich chceli zbaviť, aby bolo všetko ľahšie a aspoň ako tak v norme. V tomto článku sa preto budem venovať nasledujúcej otázke: … je naozaj dobré vynechať niektoré skúšky zo svojho života?

Či už to je Saturn, Chirón, alebo Pluto- ani jeden z nich človeka nešetrí. Či už sú to ťarchy a zodpovednosť (Saturn) rany a pokora (Chirón) alebo extrémy a ukončovania (Pluto), všetky sa nás hlboko dotýkajú. Dovolím si tvrdiť, že práve tieto negatívne udalosti v živote idú presne pod kožu, až do špiku kosti a nedovolia ani tebe to, aby si bol ten istý človek, ktorý si bol včera, alebo pred rokom…

…a práve zmena je prvou dobrou vlastnosťou týchto negatívnych pôsobení. Nech ťa skúška akokoľvek ťaží, bolí alebo drví- po čase sa dostaneš von z boja silnejší a skúsenejší.

Väčšina z nás zrejme súhlasí, že skúsenosti a múdrosť sú cennejšie než zlato. Vďaka nim si totiž vieš v budúcnosti ušetriť čas, zdravie, vzťahy, dokonca aj peniaze.

Ak prinášajú negatívne udalosti v tvojom živote takýto obrovský výnos- prečo ich nemať v láske?

Viem,

vtedy a tam, keď dostávaš jednu facku za druhou to nie je až taká bohovská myšlienka, avšak možno vidina múdrosti a skúseností je práve tou kvapkou vody, ktorá ťa osvieži v púšti ťažkostí.

Keďže práve Saturn, Chirón a Pluto vedia ten život poriadne vysušiť- nájdeš tu krátke pripomenutie toho, ako u nich uspieť.

Saturn chce zodpovednosť a to, aby si sa nebránil jeho smerovaniu (čiže ak ti ukazuje opakovane NIE- tak prosím neutekaj strmhlav proti nemu).

Chirón chce od teba to, aby si sa nesnažil zakryť, ani vyliečiť to, čo ťa bolí. Môžeš protestovať, avšak kozmetika naňho neplatí. Čím skôr skloníš hlavu pred určitou ranou vo svojom živote (o ktorej ti je trápne čo i len prehovoriť), tým rýchlejšie sa z rany stane jazva. Tá sa však nikdy nestratí a z nepozornosti z nej môže byť znova rana…

Pluto potrebuje odvahu- zdanlivo to je najjdenoduchšie, no hovoriť a písať o odvahe je jedna vec, byť odvážnym v realite zas vec druhá. Figliar Pluto však chce skutočnú odvahu- žiadne také naoko, nepremyslené, sebecké činy, ktoré by teba, alebo tvoje okolie rozpučili ako palacinku.

V skratke- toľko o nich. Otázka článku sa však objaví aj na konci: Oplatí sa to, aby si vynechal skúšky od týchto planét, alebo si ich radšej ponecháš?

Výzvy a ťažkosti nie sú až také zlé. Život má byť predsa v pohybe. To, čo sa nehýbe, nevyvíja sa- po čase zatuchne, vyschne alebo zmizne. Práve preto sa NIKDY neboj výziev, zmien, skúšok- znamenajú totiž pohyb v tvojom živote. A čo iné potrebuješ po ceste životom než to, aby si bol v pohybe?

5 Komenty

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.