•  Astrológia. O Tebe. Zrozumiteľne.

Si pripravený na jeden z najhĺbavejších a najužitočnejších článkov z Astropatiky? Ak áno, tak sa priprav, lebo akonáhle si ho prečítaš, tak sa budeš zaručene pozerať inak na ľudí ktorí sú vôkol teba, alebo v kontakte s tebou…

Vieš, ktorá vec nám najviac strpčuje život; kvôli čomu sme sa už vzdali toľkých svojich cieľov- je ním snaha vyhovieť ostatným.

Je až neuveriteľné že vo väčšine prípadov stojí práve toto za ľudskou nespokojnosťou. Radšej sa vzdajú niektorých vecí, vrámci nich aj svojho talentu, len aby vyhoveli iným ľuďom a ich očakávaniam.

Týmto článkom som si zaumienil nie malú vec- to, aby si prehodnotil svoju snahu vyhovieť ostatným. Priprav sa, pretože ku koncu článku na slovo: PEČAŤ už nikdy nezabudneš. Avšak to vôbec nevadí, pretože práve vďaka nemu nebudeš chcieť vyhovieť ostatným.

Informácie potrebné k nášmu životu zhromažďuje Merkúr. Výnimkou sú informácie ohľadom pocitov, ktoré triedi Mesiac. Prichádzajúce informácie ukladá do súboru s názvom MESIAC- a na jeho obal dáva pečiatkou kľúčové slová.

Ešte raz, lebo toto je veľmi dôležité: na súbory ľudí s ktorými sa stretávame dáva pečiatkou KĽÚČOVÉ SLOVÁ. Navyše takým atramentom… ale o tom nižšie.

Zaujímavosťou tohto opečiatkovania je, že sa udeje ihneď. Čiže tvoj MESIAC potrebuje krátky čas k tomu, aby súbory ľudí s ktorými sa stretávaš opečiatkoval kľúčovými slovami. Toto je potrebné preto, lebo ak sa nabudúce stretneš s daným človekom, ihneď budeš vedieť s kým máš dočinenia vďaka pečiatkam.

Vyskúšaj to

Keď si pozrieš zoznam svojich kamarátov na Facebooku, ihneď ti napadnú kľúčové slová ohľadom nich- o ktorých už teraz vieš, že ich pečiatkuje Mesiac na ich súbory.

Dobre, teraz rozmýšľaj ďalej- kedy naposledy zmenil tvoj Mesiac tieto kľúčové slová na súboroch tvojich známych? Všakže už veľmi dávno. Zrejme sa objavujú tie isté kľúčové slová, odkedy ich poznáš. Dôvodom je to, že atrament pečiatky od Mesiaca sa nedá zmyť. Čiže, ak už raz niečo opečiatkoval na určitý súbor, to tam už aj zostane. A práve v tomto tkvie podstata.

Keď sa s niekým stretneš, Mesiace oboch z vás si vezmú súbor a pečiatku

Ak o niekom cítiš (a toto musíš veľmi cítiť) že na tvoj súbor dal negatívnu pečiatku, tak urobíš najlepšie- ak sa mu v budúcnosti už nebudeš snažiť vyhovieť. Nezabudni- atrament pečiatky od Mesiaca sa nedá zmyť, a keďže nový súbor nikomu nepripraví, je to zbytočná snaha.

Teraz už vieš, že Mesiac rozdáva pečiatky- ako aj to, že v budúcnosti sa neoplatí vyhovieť tým a zaoberať sa tými- ktorí ti dali negatívnu pečiatku.

Čo v prípade, ak ty niekoho máš rád (čiže máš pozitívne pečiatky na jeho súbore), kým v jeho duši ako keby boli negatívne pečiatky na tvojom súbore- aspoň, toto je tvoj dojem z neho…

Nuž,

Mesiac nikdy neprezradí, aké pečiatky dal na určitý súbor. Len si spomeň na svojich známych na Facebooku, Ty ktorému z nich povieš, čo si o ňom v hĺbke svojej duše myslíš? Zrejme ani jednému. Nanajvýš pekne zaobalene, alebo s citom. Ver tomu, že ani ostatní to nepovedia… preto nepovie nič ani ten, kvôli ktorému si už roky prinútený, cez určité väzby- k tomu, aby si mu vyhovel. Toto robí inak preto, aby si ho slúžil…

NENALEŤ tým, ktorí ťa vedome nútia k tomu, aby si im vyhovel. Vôbec nejde o negatívne pečiatky ohľadom teba, pretože ťa majú veľmi radi- teba, koho môžu „podojiť“. Len to ich Mesiac neprezradí, pretože by si im ďalej už neslúžil- kvôli snahe vyhovieť…

Ako pristupovať k takýmto ľuďom? Akonáhle vycítia, že im už nechceš vyhovieť- za krátky čas v dobrom zmysle sa zmení ich postoj k tebe. Vtedy si treba s nimi sadnúť, porozprávať sa a vyjasniť si veci, ktoré už ohľadom nich v budúcnosti robiť nechceš. Ak ťa majú radi rovnako, ako ty ich- tak pochopia, že viac mlieka už z teba „nevydoja“ , len toľko- koľko dáš dobrovoľne. Ak to neprijmú a nezmenia nič- akokoľvek ťa to bolí, pusti ich vo vlastnom záujme.

Podstata:

nech sa už stretneš s kýmkoľvek, mysli na súbory a pečiatky. Pečiatku, ktorú si od nich dostal ti nikdy neprezradia a nikdy ju ani nezmenia. Ber toto na vedomie, keď chceš niekomu vyhovieť. Ten, kto ťa núti k tomu, aby si mu neustále vyhovel to robí vo vlastnom záujme- aby si ho aj naďalej slúžil…

(Gábor Buzsáki)

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.