•  Astrológia. O Tebe. Zrozumiteľne.

O jednej planéte bolo v poslednej dobe menej článkov- takže dnes sa budem venovať tomu pomocníkovi nad nami, ktorý odhalí aj tvoj talent. Ide o Urán- ktorý je niečim odlišný ako všetci ostatní. Daruje aj tebe čosi extra.

Na úvod ti ponúkam jeden príbeh, ktorý ukazuje fungovanie Uránu.

Dostala som ako darček jednu knihu. Napísal ju Haruki Murakami a aj keď jeho diela nečítam- táto kniha si ma získala. Má názov: Spisovatel jako povolání (čítam ho po česky). Niekde uprostred knihy Murakami  píše rady a tipy o tom- ako písať. Uvádza techniku šuflíkov. Tieto šuflíky sú vymyslené a má ich v hlave. Skladuje v nich postavy, príbehy, mozaiky, nápady. V momente ako som čítala jeho techniku mi došli 2 veci:

  1. Murakami je génius
  2. …ktorému vôbec nerozumiem.

Zdalo sa mi, že rozpráva iným jazykom, ako keby nebol z tejto planéty. Celé to bolo divné a ja som sa cítila trápne, pretože som mu- napriek tomu, že som sa snažila, vôbec nerozumela.

Uránovo nadanie spočíva práve v tomto bode. NIKTO okrem teba nerozumie tomu, ako funguje tvoja genialita, pre teba je to však tá NAJPRIRODZENEJŠIA vec na svete.

(Murakamiho šuflíky v jeho hlave mi však ukázali ďalšiu vec- zamyslela som sa, či som tiež nebola voči Tebe nezrozumiteľná ohľadom astrológie? Ak sa tak niekedy stalo- ospravedlňujem sa ti.)

Teraz nájdeme aj tvoj talent! Ak nepoznáš svoj horoskop narodenia- nesmúť, mám aj pre teba potom nižšie jeden postup. 🙂

Najprv však návod pre tých, ktorí svoj horoskop narodenia poznajú:

Vyhľadaj si prosím, v ktorom dome máš Urán? Uvediem krátky prehľad, aké nadanie môže darovať práve tebe.

Urán v I.dome: prejavuje sa hlavne nadaním osloviť iných cez svoj zovňajšok, celková osobnosť je ako biela vrana. Možno ti ľudia často nerozumejú- avšak neskutočne ich inšpiruješ už len tým, že si na svete.

Urán v 2.dome: dodáva talent zarobiť peniaze spôsobom, ktorý je skrátka, geniálny. Zároveň to môže byť nadanie na výrobu nábytku, potravín, kozmetiky, šperkov- všetkého, čo je krásne, alebo pohodlné či príjemné.

Urán v 3.dome: máš dar slova- písaného, hovoreného, zaspievaného, akéhokoľvek. Zároveň sa môže objaviť aj nadanie na šport, hudbu alebo aj na šoférovanie auta.

Urán vo IV.dome: svoje nadanie cítiš, takže ti ho zrejme len potvrdím: bývanie, rodina, domov, karma, nehnuteľnosti, architektúra, história, gastronómia, starostlivosť o iných, materstvo/otcovstvo…(atď.)

Urán v 5.dome: máš taký štýl, dokážeš vytvoriť design a ozvať sa hlasom, ktorý je skrátka geniálny. Móda, krása, celkove tvoje oslnivé vystupovanie, alebo tvorba sa nedajú prehliadnuť. Riadenie vecí, vedenie iných, aj ich vyučovanie, výchova detí môžu byť tiež tvojim talentom.

Urán v 6.dome: tvoj talent považuješ za prirodzený a možno ti je trocha trápne aj o ňom prehovoriť- avšak mal by si vedieť, že práve tvoja morálka, tvoja úprimnosť, pracovitosť a starostlivosť o slabších ťa činí výnimočným človekom! Často máš pocit, že rozumieš prírode a zvieratám viac než ľuďom…

Urán v VII.dome: nadanie pritiahnuť tých správnych ľudí a partnerov môže tvoje okolie často iritovať… Celkove máš schopnosť sa zoznámiť s ľuďmi za každých okolností- navyše vždy s takými, ktorí ti dodajú čosi extra. (nemal by si problém sa porozprávať hoci aj s britskou kráľovnou, ak by si chcel…)

Urán v 8.dome: tvoje nadanie nájsť na všetko odpoveď a byť odvážnym aj tam, kde ostatní už dávno menia spodné prádlo od strachu je obdivuhodné. Odvážny detektív- asi tak, v skratke.

Urán v 9.dome: tvoje nadanie sa prejavuje všade, kde je potrebné vzdelanie, ktoré nie je dostupné v škole. Ide o porozumenie vecí a pravdy. Či je to už jadrová fyzika do ktorej prirodzene vidíš, astrológia, alebo to- ako sa rozprávať po japonsky za 5 týždňov. Skrátka máš nadanie na vedomosti, ktoré sa nedajú naučiť v škole.

Urán v X.dome: Dokážeš odštartovať kariéru z ničoho, si ľudský šéf- aj keď sa nerád hráš na šéfa, bol by z teba skvelý vodca.

Urán v 11.dome: máš nadanie na čokoľvek a kdekoľvek- toto postavenie je skutočné eso v rukáve!

Urán v 12.dome: tvoj talent je zvláštny a geniálny hlavne preto, lebo dokážeš odľahčiť každú pochmúrnu vec a urobiť zo sĺz- slzy smiechu. Ľudia vyhľadávajú a potrebujú tvoju spoločnosť práve preto, lebo sa ti zdôveria s takými ťarchami, ktoré nik nepozná. Svoje vlastné ťažkosti a ťarchy berieš úplne v pohode.

Ak si nenašiel to svoje v uvedenom zozname (vieš, nedá sa každému osobitne odpovedať cez jeden článok, veď Urán má ešte ďalšie hĺbky cez tvoj horoskop narodenia) alebo ak nepoznáš svoj horoskop narodenia, tak použi túto techniku:

Tvoje nadanie je to, na čo iní vravia: „Wau, toto je geniálne, ale vôbec ti nerozumiem.“ zároveň je pre teba daná vec tou najbanálnejšou vecou na svete– nemyslíš si, že to je niečo extra (aj keď je)…

Vtipný je ten Urán, však? 🙂

p.s.: pre mňa inšpiratívny Murakami má pravdepodobne Urán v 3.dome, aj keď jeho presný horoskop narodenia žiaľ, nepoznám…

2 Komenty