•  Astrológia. O Tebe. Zrozumiteľne.

Náš osud píšu dvaja- jeden z nich sa dnes dostane k slovu. Zmenený pohyb Jupiter však nebude pôsobiť len na Škorpiónov a Býkov, ale na každého z nás. Pozrime sa, ako.

Zrejme aj v tvojom živote boli už obdobia, kedy napriek najväčšej snahe sa výsledky nedostavili. Od OSUD-u si nedostal jedinú príležitosť, aby si vyriešil svoje ťarchy, našiel si prácu, alebo aby si našiel svoju veľkú lásku. Potom sa všetko zmenilo, príležitosti prišli ako na bežiacom páse. Nie že zopár, ale kopec naraz. Vtedy si sa mohol zamyslieť nad tým, že…

„Kde boli doteraz? Lebo keď som ich potreboval, široko ďaleko nebolo nikoho a ničoho.“

Dnešná zmena smeru planéty Jupiter značí takéto „kde boli doteraz?“ obdobie. Navyše teraz nielen pre znamenia, ktorých sa dotýka- čiže pre Škorpiónov a Býkov- ale pre každého. Pravda, škorpiónov a býkov viac.

Prečo pocítia všetci jeho dnešný zmenený pohyb?

V decembri 2019 sa Jupiter pripojí k Saturnu a k Plutu, ktorí sa nachádzajú v Kozorožcovi. Vtedy sa začne tak často spomínané stretnutie troch velikánov. Dnešným zmeneným pohybom od 19:02 bude Jupiter- pred stretnutím 3 velikánov- naposledy aktívny v znamení Škorpióna, veď až do 8.novembra, kedy zmení znamenie- už nebude meniť pohyb, prefrčí tak cez znamenie Škorpióna. Prečo je znamenie Škorpióna také dôležité? Preto, lebo v decembri 2019 sa stretne s vládcom Škorpiónov- s Plutom.

Vieš, že každý chce dobre svojim. Aj Jupiter svojim deťom, práve preto ohromí Pluto, aby počas stretnutia troch velikánov až tak nesiahol na jeho deti- na Strelcov a Blížencov. Prakticky to znamená toľko, že Jupiter nezvyčajne bude darovať ešte viac pre Plutove deti (škorpiónov a býkov).

Lenže…

ak si čítal Jupiterovu knihu vieš, že on zodpovedá za nebeskú pravdu. Čiže on dodáva prostriedky na tvoju duševnú kreditku. Keďže teraz Škorpiónom a Býkom ten kredit nabije poriadne, tak vrámci spravodlivosti z neho daruje aj ostatným. Hlavne aj preto, aby odmeňovanie škorpiónvo a býkov nebolo až také okaté.

Podstata:

Jupiterov dnešný zmenený pohyb skrýva pre každého z nás príležitosti. Zrejme, niektorí z tých, ktorí doteraz sedeli príliš vysoko môžu teraz padnúť kvôli Jupiteru na zem. Oni však nečítajú tieto riadky, preto sa s týmto typom pôsobenia ani nebudeme zaoberať. Podstata: ty sa nemáš kvôli čomu obávať- aj keď kvôli jednej veci áno…

…ak by si sa uspokojil s tým dobrým, keď vieš že je v ponuke to ešte lepšie.

To ešte lepšie získaš tak- a na toto prosím veľmi dbaj- že na ceste za tvojimi cieľmi urobíš prvý krok. Po prvm kroku ti dodá ďalšie Jupiter už do tvojej cesty.

Ešte niečo!

Spomínal som, že náš osud píšu dvaja- Jupiter a Saturn. Pôsobenia oboch planét sú skoro rovnaké- len opačne. Jeden najprv dá, aby potom trestal a druhý najprv trestá- aby potom daroval. Kvôli tomu, že sa tak podobajú na seba sa však ich pôsobenia často premiešavajú. Toto je dôvod, prečo niektorí cítia počas obdobia s Jupiterom ťarchy. Keďže sa aj oni časom menia- dnes je toto už samozrejmosťou.

Kam tým mierim?

K tomu, aby si nebol prekvapený, ak dostaneš k fantastickým Jupiterovským príležitostiam aj pocit ťarchy. Odmena, ktorú dostaneš po tomto období ti všetko vynahradí. Navyše za krátky čas. (do 10.novmebra).

Vieš čo hovoria tí, ktorí už týmto prešli? Vravia, že by znova niesli tú ťarchu len aby dostali znova to šťastie, ktoré zažili počas obdobia s Jupiterom.

Takže, nech sa udeje čokoľvek- naozaj nemáš kvôli čomu sa obávať.

Vyrieš svoje úlohy a vďaka prvému kroku si vyber to ešte lepšie. To je celé.

p.s.: nech už dostaneš od neho akokoľvek skvelú vec, nedostaneš ju preto lebo si bol super dobrý- ale preto, či si schopný si tie dary aj udržať? Ak nikdy nezabudneš, odkiaľ si kedysi prišiel a NIKDY si nesadneš na to spomínané privysoké miesto, tak si ich môžeš ponechať. V opačnom prípade môžeš stratiť aj to, čo si dostal od iných…

Napokon jeden TIP:

Vyber si malý kus papiera a napíš si naň:

Do 10.novembra 2018 sa udeje so mnou čosi úžasného.

Papierik si daj do peňaženky a čakaj, čo sa stane… 🙂

Gábor Buzsáki

 

3 Komenty

  1. Ďakujem za super článok ❤ Dúfam a verím že aspoň trošku z toho pozitívneho príde aj ku mne 🙂 Napriek tomu ako to momentalne pociťujem 😀

  2. Ďakujem…som Strelec a v tomto roku som ako na horskej dráhe raz hore a raz dole…neviem či Saturn ešte stále skúša moju vytrvalosť,alebo čo sa deje,ale verím.že môj otecko mi teraz pomôže…skvelý článok….

  3. Ďakujem ..som býk a priateľ je škorpión a ten to ma ako na hojdačke ale viac zle ako dobre. Ale obaja vieme ze bude dobre ❤️

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.