•  Astrológia. O Tebe. Zrozumiteľne.

V tomto mesiaci majú byť Barani, Váhy a Ryby opatrní. Pre Kozorožcov a Rakov sa skončí emocionálna húsenková dráha. Škorpiónom a Býkom sa všetko podarí…

Ako môžeš vidieť v septembri sa objavili modré pôsobenia. Skôr, než sa k nim dostaneme, pozrime sa, ktorým znameniam sa oplatí zachovať opatrnosť. Kvôli tmavohnedému pôsobeniu sa oplatí byť opatrným do 11.septembra Baranom, medzi 9. až 23.septembrom Váham a od 26.septembra Rybám. Vrámci uvedených období sa im neodporúča urobiť vážne rozhodnutia. Prečo? Pretože skúsenosti ukazujú, že rozhodnutia, ktoré urobíme počas tmavohnedého obdobia neskôr na 95% oľutujeme. V ostatných dňoch mesiaca sa môžu Barani, Váhy a Ryby slobodne rozhodovať, veď rovnako ako na ostatných aj na nich čaká pokojný mesiac plný príležitostí. Kvôli modrému pôsobeniu je už situácia iná v prípade Kozorožcov a Rakov. V ich prípade modré pôsobenie značí také obdobie, kedy v ich živote nastanú výrazné- často osudové zmeny. Je dôležité vedieť, že tieto zmeny sa nemusia udiať s každým, veď medzi Kozorožcami a Rakmi bude veľa takých, ktorí z uvedeného pôsobenia nič nepocítia. Tí, ktorí však áno môžu očakávať výrazné udalosti, ktoré môžu byť rovnako pozitívne aj negatívne.

Kozorožci a Raci pozor

Nevedno- nanajvýš sa dá len dedukovať či budú udalosti počas modrého pôsobenia pozitívne alebo negatívne. Oporným bodom môžu byť udalosti a pocity posledných mesiacov. Práve preto sa oplatí zamyslieť nad udalosťami posledných mesiacov, hlavne obdobia po decembri 2017, Ak máš pocit, že napriek úlohám a prípadnej emocionálnej húsenkovej dráhe ťa postretli zväčša pozitívne udalosti- tak si môžeš byť skoro istý, že počas modrého pôsobenia ťa postretnú POZITÍVNE udalosti.  Ak však máš pocit, že počas posledných mesiacov bolo viac zlého- čiže by si znova neprešiel udalosťami posledných mesiacov- tak ťa pravdepodobne čaká negatívna udalosť v súvislosti s tvojimi predošlými ťarchami.

V prípade, ak si necítil nič- čiže si nemal ani výnimočne dobré ani zlé skúsenosti- tak nemusíš rátať so žiadnym osudotvorným pôsobením.

Pohyby planét pre tento mesiac:

6.septembra vstúpi Merkúr do znamenia Panny

6.septembra zmení Saturn svoj pohyb na direktívny

9.septembra vstúpi Venuša do znamenia Škorpióna

11.septembra vstúpi Mars do znamenia Vodnára

22.septembra vstúpi Merkúr do znamenia Váh

23.septembra vstúpi Slnko do znamenia Váh

V septembri zmení Merkúr znamenie hneď dvakrát. Od 9.septembra bude Pannám a od 22.septembra Váham pomáhať s myšlienkami.

6.septembra o 12:08 zmení Saturn svoj smer na direktívny. Jeho zmenený pohyb bude pre väčšinu Kozorožcov a Rakov skutočným vykúpením. Jednak sa skončí duševná húsenková dráha, navyše predošlú neistotu vystrieda jasný pohľad na veci. Čiže po 6.septembri budú presne vedieť kadiaľ a hlavne ako ďalej. Je isté, že Saturn vrámci svojho znamenia bude skôr odmeňovať než trestať svoje deti, ktoré sú hodné jeho lásky.

9.septembra vstúpi Venuša do znamenia Škorpióna a pridá sa k Jupiteru, ktorý je v tomto znamení. Dve planéty šťastia vedľa seba značia pre Škorpiónov a Býkov len dobre. Takto v nich Venuša vzbudí túžby a Jupiter ich pomôže splniť. Čo viac chcieť?

11.septembra vstúpi Mars do znamenia Vodnára. Vďaka nemu získajú Vodnári a ostatní so vzdušným Marsom (Blíženci, Váhy) extra energiu. Presnejšie väčšiu chuť do činností.

23.septembra vstúpi Slnko do znamenia Váh a ukáže Váham a Baranom na istý čas slnečnú stránku života.

TIP:

Nášho najväčšieho nepriateľa- seba samého vieme zdolať práve počas obdobia kedy je Saturn direktívny. Ak máš niečo čo v sebe nemáš rád, niečo čo chceš zmeniť, tak to urob po 6.septembri.

autor: Gábor Buzsáki

 

1 Comment

  1. Zdravím, príjemnú sobotu prajem. Tieto písmena si beriem k srdcu. 💌☝️🙏🎉Nášho najväčšieho nepriateľa- seba samého vieme zdolať práve počas obdobia kedy je Saturn direktívny. Ak máš niečo čo v sebe nemáš rád, niečo čo chceš zmeniť, tak to urob po 6.septembri.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.