•  Astrológia. O Tebe. Zrozumiteľne.

Dostali sme sa k najpokojnejšiemu mesiacu roka. Jediný rozruch môže spôsobiť zmena smeru planéty Neptún, čo však môžeme ľahko otočiť v náš prospech. Pozrime sa, ako.

(úryvok z kalendárika pre rok 2018. Kalendárik a jeho podrobný návod k používaniu je dostupný každý rok do marca. Kalendárik pre rok 2019 bude dostupný od novembra tohto roka.)

Naozaj nás čaká pokojný mesiac, veď v júnovom kalendáriku svieti len jediná červená. Dotýka sa znamenia Rýb kvôli zmene smeru ich vládnucej planéty, Neptúnu. Skôr, než si vyhľadáš svoj Ascendent, Slnko, Mesiac alebo dom v znamení Rýb a zľakneš sa- nerob to.

Pretože Neptún je jedinou takou planétou, ktorá dokáže aj to zlé tak naservírovať, že to zhltneme aj s navijákom. Inak, to zlé- čo nám počas svojho retrográdneho pohybu poskytne, nie je až také zlé. Ako budeš teraz vidieť, je to priam prospešné.

Ak je taký dobrý, prečo je pri znamení Rýb 19.júna tá červená?

Preto, lebo snívanie je charakteristické najmä pre zrodencov Rýb a retrográdny Neptún ukáže namiesto ilúzií, realitu. Stret s realitou- aj keď je veľmi prínosný, nie je vždy príjemnou skúsenosťou. Hlavne pre Ryby nie, ktoré bezpodmienečne veria svojim snom. Aj keď, nie neopodstatnene. Keďže sú si toho vedomé, nepríjemne sa ich dotýka, keď im ohľadom ich snov Neptún ukáže realitu. Pozrime sa na pozitívnu stránku tejto veci.

(Nielen pre Ryby)

Tým, že Neptún ukáže realitu, vyznačí z množstva snov ten životaschopný. Čo urobí väčšina, keď ich postretne realita ohľadom ich snov? Väčšina- keďže dúfala v inú realitu, sa sklame a v zúfalstve daný sen pustí. Avšak…

…práve tu spravia chybu, pretože ak by prijali Neptúnovu realitu a korigovali by svoju chybu, na ktorú ten poukázal, tak by im direktívny Neptún dal všetko k tomu, aby sa ich sen stal skutočnosťou. Všakže nie je taký zlý ten retrográdny Neptún?

Takže podstata

(pre každé znamenie- pre Ryby obzvlášť)

Po 19.júni sa môže ľahko stať, že Neptún ti vrámci tvojich dlhodobo hýčkaných snov, alebo túžieb ukáže realitu. Toto nebude až také príjemné, veď sa môže objaviť sklamanie. Keďže ty ale vieš, že toto je len skúška z jeho strany, tak sa pokúsiš ohľadom daného sna korigovať svoju chybu, na ktorú poukáže. Veľakrát môžeš veci rozbehnúť len tým, že na nich začneš pracovať. Podstatné je, aby videl, že niečo robíš. Ak tak spravíš, tak ti ukáže počas svojho direktívneho pohybu (po 25.11.) zázrak, s ktorým svoj ciel aj dosiahneš.

Planetárne pohyby mesiaca:

12.júna vstúpi Merkúr do znamenia Raka

13.júna vstúpi Venuša do znamenia Leva

19.júna zmení NEPTÚN smer na retrográdny

21.júna vstúpi Slnko do znamenia Raka

26.júna zmení Mars smer na retrográdny

29.júna vstúpi Merkúr do znamenia Leva

12.júna vstúpi Merkúr do znamenia Raka. Bude priaznivo pôsobiť na myšlienky a plány vodných (Rak, Škorpión, Ryby) a zemitých (Býk, Panna, Kozorožec) znamení. Dotknutým znameniam sa oplatí zaoberať plánovaním.

13.júna vstúpi Venuša do znamenia Leva. Skvelá správa je Levov a Vodnárov, ktorým Venuša poskytne nielen túžby, ale aj reálne darčeky.

19.júna zmení Neptún smer na retrográdny. Už všetko vieš: pozrieš sa pravde do očí a budeš sa snažiť opraviť svoji chybu aby si ťa našiel zázrak po 25.11.

21.júna vstúpi Slnko do znamenia Raka. Po niekoľkomesačných pôsobeniach Saturnu, konečne trocha Slnka! Kozorožci a Raci sa môžu vykúpať v radostiach života.

26.júna zmení Mars v znamení Vodnára svoj smer na retrográdny. Jeho zmenený pohyb pocítia hlavne tí, ktorí majú vzdušný Mars (Blíženci, Váhy, Vodnár). Môžu pocítiť spomalenie, naťahovanie, ktoré sa môže objaviť v súvislosti s ich úlohami.

29.júna vstúpi Merkúr do znamenia Leva. Jeho zmena znamenia zapôsobí na tých, ktorí majú ohnivý (Lev, Strelec, Baran), alebo vzdušný Merkúr (Vodnár, Blíženci, Váhy) cez pozitívne nové nápady.

Gábor Buzsáki

1 Comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.