•  Astrológia. O Tebe. Zrozumiteľne.

Aj keď sme sa dostali k najpokojnejšiemu mesiacu roka, Raci a Kozorožci môžu rátať naďalej s veľkými zmenami. Ďalším štyrom znameniam sa oplatí byť opatrným. Ostatne na nás čaká pozitívny mesiac plný príležitostí. Pozrime sa naň.

Kalendárik pre tento mesiac

Ako aj môžeš vidieť, aktuálne v znamení Kozorožca je aktívny Saturn a Pluto, vďaka čomu môžu Kozorožci a Raci rátať s veľkými udalosťami (viď.modré pôsobenie). Čo to znamená- veľké udalosti? Sú to také pozitívne alebo negatívne udalosti, ktoré na dlhé roky ovplyvnia život daného človeka. (Nezľakni sa, môžu to byť aj dobré udalosti!)

Do 11.februára majú byť Ryby ostražité a každé svoje rozhodnutie 3x zvážiť. Rovnaký osud čaká aj na Blížencov, Levov a Vodnárov po 18.februári. Ak dokážu byť opatrnými, tak sa môžu vyhnúť prípadným nepríjemným prekvapeniam.

Na ostatné znamenia zverokruhu ako aj na Ryby po 11.februári…čakajú zväčša pozitívne pôsobenia aj reálne príležitosti.

p.s.: Kvôli Jupiteru v Škorpiónovi sa TERAZ oplatí zúžitkovať Škorpiónom a Býkom toto blahodárne pôsobenie. Pre dosiahnutie svojich cieľov by mali teraz urobiť potrebné kroky.

Časť s malými písmenami (reklama): ak si zvedavý na ostatné dni v roku a ešte nemáš štartovací balíček pre tento rok- v ktorom nájdeš aj celý kalendárik (a ešte oveľa viac) tak klikni sem, pretože bude dostupný už len tento mesiac: ročný kalendárik a ešte omnoho viac 

Planetárne pohyby mesiaca:

11.februára o 0:19 vstúpi Venuša do znamenia Rýb

Zmena znamenia Venuše- okrem toho, že u zrodencov Rýb vzbudí túžby a potreby po niektorých veciach, podporí aj ostatné vodné znamenia (Rak, Škorpión) menšími, ale reálnymi darmi a prekvapeniami.

18.februára o 5:28 vstúpi Merkúr do znamenia Rýb

Tí, ktorí majú Merkúr vodný (Ryby, Rak, škorpión) alebo zemitý (Panna, Kozorožec, Býk)  obdržia pomoc. Ich nápady a myšlienky dostanú hladkú cestu bez prekážok.

18.februára o 18:17 vstúpi Slnko do znamenia Rýb

Svojou zmenou znamenia Slnko konečne prinesie svetlo do života vodných (hlavne Rýb) ako aj zemitých znamení. Ryby napríklad získajú naspäť svoju silu tvorenia. Škorpióni a Býci sa dostanú k pokladni- čiže konečne k reálnym darom. Avšak, aj ostatné dotknuté znamenia (Raci, Panny, Kozorožci) budú mať dôvod pre radosť.

Gábor Buzsáki

6 Komenty

    1. Ascendent zapôsobí na celkovú osobnosť- takže bude dôležitým hráčom. Môžete si pozerať obidve znamenia pre seba.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.