•  Astrológia. O Tebe. Zrozumiteľne.

Vrámci medziľudských vzťahov je v Tvojom horoskope narodenia najpovolanejší siedmy dom. V tomto článku sa pozrieme na to, akým spôsobom k tebe ľudia pristupujú.

Na základe zákona rovnováhy môže byť ich prístup dvojaký: nepríjemný, alebo príjemný pre teba. Tieto výrazne protipóly sú tu však preto, aby ťa posúvali dopredu. Je dobré vedieť, prečo sa niekto k tebe správa nepríjemne- avšak rovnako dôležité poznať, KOHO si pustiť do svojho života, aby si zažil aj príjemné pôsobenie okolitého sveta.

Bez záruky úplnosti, prichádza 12 znamení a ich nepríjemný a príjemný prístup od ľudí voči tebe. Vyhľadaj si vo svojom horoskope narodenia, v akom znamení sa začína tvoj siedmy dom a zamysli sa nad tým, či si doteraz nepustil do svojho života priveľa toho nepríjemného… Napokon, za rohom zrejme čaká to príjemné, lenže treba mu urobiť miesto.

12 znamení na hrote VII.domu a prístup ľudí voči tebe v zmysle nepríjemný/príjemný.

BARAN: bojuje voči tebe // pomáha ti zvíťaziť

BÝK: čerpá z teba(vyčerpá) // obohatí ťa

BLÍŽENCI: komunikáciou ničí // komunikáciou pomáha

RAK: spôsobuje výčitky // ochraňuje

LEV: zosmiešňuje // napĺňa radosťou

PANNA: zraňuje // lieči

VÁHY: irituje // spája s inými

ŠKORPIÓN: psychicky ničí // psychicky podporí

STRELEC: berie tvoju pravdu  //daruje pocit spravodlivosti

KOZOROŽEC: mrazí // je stabilnou oporou

VODNÁR: zhadzuje // pozdvihuje

RYBY: izoluje // plní sny

Takže, ak sa budeš nabudúce zamýšľať nad tým, prečo sa k tebe niekto správa tak, ako sa správa, pozri si svoj siedmy dom! Daný človek zrejme len plní svoju úlohu nepríjemného, alebo príjemného okolia. Výber je na tebe, koho si k sebe pustíš…

2 Komenty

  1. Dobry den Editka
    7 dom vodnar. Ako si mam vysvetlit zhadzuje / pozdvihuje v ramci medziludskych vztahov?
    Dakujem

    1. Tak, keď niekto zhadzuje- slovami, činmi, alebo čímkoľvek, cítiš sa byť menšia než on. ak pozdvihuje, tak sa cítiš byť väčšia vďaka kontaktu s daným človekom. Asi takto. 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.