Doprava zadarmo AB11C pre LC/SC/FC/ST Jedným Kliknutím Čistiaci nástroj 1,25 mm a 2,5 mm, Univerzálny Konektor Optický Čistiace Pero

€14.87

SKU: a57
Kategória: top
Zdieľanie v sociálnych médiách:

Štítky: čisté vlákna, kovu, optických vlákien konektor, čistenie optických vlákien, vlákno nástroj, ftth, sekáčik optický, optický striptérka, čistič optický, optické vlákna cleaner, čistič vlákniny.

výkon prenosné jedno vlákno konci tvár čistiacim prostriedkom. Vyčistiť vložte optický konektor ferrule konci tvár (žena) v adaptér, môžete tiež použiť optický konektor ferrule konci tvár (muž) zodpovedajúce príslušenstvo cleaner priamo na konektor plug; Prevádzka je veľmi jednoduchý na používanie naďalej môžete získať kvalitné výsledky pri čistení; možno čistej vlákniny konci tváre 800 alebo viac; Materiál: antistatický živice; Čistota 95% alebo viac; Voda a olej čistenie výsledky ako tradičné bavlnenou handričkou na čistenie rod; Tam sú 2,5 mm (vyčistiť SC / FC / ST) a 1,25 mm (vyčistiť LC / NM) dve veľkosti; Ľahko ovládateľný, prenosný, hodiť-hádzať; Po čistení je hotové, "kliknite na položku" sound výzvy;

Číslo Modelu FC-6S
Názov Značky DHUAKERO

Napíšte svoju recenziu!


Môžete tiež rád

Anglický Espanol Singlemode 1310/1550nm 32/30 db Postavený v VFL Optické Čas Domény Optického Reflektometra OTDR 120KM TLO-300C
Funkcie 1. 5.6 palcový vonkajšie enhanced dotykový displej, 7.4 V/4.4 Lítiové batérie, Ah 2. Podujatie Mŕtve zóny, ako je nižšia ako 0.8 meter 3. V kombinácii multi dynamický rozsah vlnových dĺžok a 4. Upozornenie funkcia by mohli zabrániť OTDR modul z toho, že je poškodený optického signálu na vlákninu. 5. Realtime meracou funkciou, vhodné monitorovať proces spojov 6. Integrované

€560.35 €481.90

Optické vláknové Loose Tube Plášť Kábla Rezačka optický nástroj pozdĺžne lúč trubice loose tube Poťahov nôž striptérka
Vlákno Klastra Loose Tube Plášť Kábla Rezačka Optický Nástroj pozdĺžne (lúč trubice) loose tube striptérka Popis: . Optický kábel bunda rezačka je efektívny a nepostrádateľný nástroj pre optický kábel ukončenie. . Je to jednoducho rozparky PVC plášť kábla do dvoch chýbať pred kliešte, v oboch pole a rastlín aplikácie, čas sa uloží a konzistencia je výsledkom s týmto presné a inovatívny nástroj. . Nástroj

€8.67

Single-Core 1,25 G 1490nm/1550nm 120km DOM WDM/BiDi SFP LC
1,25 G 1490nm/1550nm 120km BiDi SFP LC Vysielač Small Form Factor Zásuvné (SFP) vysielače sú kompatibilné s Small Form Factor Zásuvné Multi-Sourcing Dohody (MSA). Zároveň v súlade s Gigabit Ethernet, ako je uvedené v IEEE STD 802.3 a 1x Fibre Channel, ako sú definované v FC-PI-2, Rev. 10.0. Sú RoHS a lead-free. Predovšetkým umožňuje pásma 1,25 G optické prepojenia cez single-mode vlákna ukončený s LC simplex

€59.52

Proskit 8PK-326 svorka Vlákniny stripping kliešte 8PK-326 Tri-Otvor Optický Striptérka 8PK-326 FTTH (FIber Wire striptérka 1pcs
Proskit 8PK-326 svorka Vlákniny stripping kliešte 8PK-326 Tri-Otvor Optický Striptérka 8PK-326 FTTH (FIber Wire striptérka 1pcs Atribúty Produktu 1.Najväčší otvor pre odizolovanie 1.6~3 mm bunda vystaviť 600~900um buffer 2.Druhý otvor pre odizolovanie 600~900um buffer vystaviť 250um povlak 3.Najmenší otvor pre odizolovanie 250um náter vystaviť 125um obklady 4.Vopred nastavené v továrni

€11.73

Optický Mechanické Spájať L925BP Drop Kábel Spájať Holé Vlákniny Studenej Konektor
Funkcie: 1. Je založený na jedinečných box-budovanie kliešte technológie. 2. Axiálne pevnú montáž optických vlákien, obmedzenie výkonnosti degradáciou v dôsledku straty v zodpovedajúce gél. 3. Nepretržitú montáž a spojovacie technológie, teda signály sú bez vplyvu z vonkajšej sily. 4. Voľným vlákniny, pevne rezervy a káblov, atď., môže plne uspokojiť požiadavky životného prostredia z terminálov zákazníka 5.

€8.93

3M ST ST Duplex Multimode 62.5/125 Vlákniny Patch Kábel Orange Jumper Viesť Kábel
3M ST ST Duplex Multimode 62.5/125 Vlákniny Patch Kábel Orange Jumper Viesť Kábel Aplikácie CATV Optických vláknových komunikačných systémov Optických vlákien na prenos údajov Budovanie siete prístup Kabelážny systém, rady odf FTTX aplikácie Funkcie Nízky insertion loss a späť odraz strata Dobré echangeabilityGood Odolnosť Vysoká teplotná stabilita CE,ROHS,FCC Charakteristiky 1) typ Konektora: FC, SC, LC, ST, MTRJ, NM,

€3.83 €2.87

Optického Kábla Rezačka Rezačka Polovice Span Optických Rezačka Kábel Klastra
Plášť kábla Rezačka optický nástroj pozdĺžne lúč trubice loose tube Poťahov nôž striptérka Popis: optický kábel bunda rezačka je efektívny a nepostrádateľný nástroj pre optický kábel ukončenie. Je to jednoducho rozparky PVC plášť kábla do dvoch chýbať pred kliešte, v oboch pole a rastlín aplikácie, čas sa uloží a konzistencia je výsledkom s týmto presné a inovatívny nástroj. Kábel môže

€20.41 €15.31

Doprava zadarmo 1000pcs/veľa 60 mm Optický Fusion Spájať Ochrany Rukávy Zmršťovacej Trubice Optický Taveniny Trubice
Doprava zadarmo 1000pcs/veľa 60 mm Optický Fusion Spájať Ochrany Rukávy Zmršťovacej Trubice Optický Taveniny Trubice 60 mm optický rukáv Vlastnosti: na Jednej holed (pre-zmenšiť) Jasné, rukáv dizajn Hladký nerez posilnenie členských Tesnenie štruktúry vhodné pre teploty Predĺžiť líniové dĺžky Nízke zmršťovacia teplota Vopred nainštalované z nehrdzavejúcej ocele alebo keramických rod Bude jeden alebo pásky

€21.26

Vysoká Kvalita 58MM SC APC SM Single-Mode Optického Konektora FTTH Nástroj Studenej Konektor Nástroj Optický Rýchlo Connnector
Rýchla Montáž Konektora (tiež s názvom Č-poľský Konektor , Pre-poľský Konektor alebo Rýchly Konektor ) je bezstarostný-až na-nainštalujte zariadenie. Žiadny nástroj alebo prípravok je potrebné. Je univerzálny pre 250um /900um / 2.0 mm / 3.0 mm / Plochý Kábel. to bol navrhnutý pre rýchle ukončenie s pre-leštené konektor. Pomocou V groove technológie, to vyžaduje žiadne epoxidové. S priehľadnými, spojovacie

€40.02 €34.01

AI-9 Multi-language Intelligent FTTH Šesť Motorov Arc Signál Fire Ai-9 Optický Fusion Splicer s OPM VFL Vlákniny Fusion Prepojil
Signalfire AI-9 Šesť Motorov 5S Multi-jazyk Automatické Inteligentné FTTH (Fiber Optic Spojov Stroj Optického Vlákna Fusion Prepojil Optické Vlákna Fusion Splicer AI-9 Signál Fire AI-9 používať najnovšie core zarovnanie technológie s automatickým zaostrovaním a šesť motorov, to je nová generácia vlákniny fusion splicer. Je plne kvalifikovaný s batožinového priestoru stavby stredné a krátke vzdialenosti, FTTH projektu,

€829.05 €787.59

Najnovšie Ekonomické Kontrola Sondy Komshine KIP-600P Optické Vlákno, Ručné Vlákniny Mikroskopom Kontrola Sondy
Nový Typ Hospodárskeho Kontrola Sondy Komshine KIP-600P Vlákien Kontroly Proble Voliteľné tipy : 2.5 APC-M : Pre 2,5 mm FC/SC/ST APC Adaptér Muž SC/APC-F : Pre SC/APC Adaptér Žena Funkcia : 1. 400 krát zväčšenie, vlákniny konci tvár jasne viditeľné. 2. Menej ako 1µm rozlíšenie, zrušte zobrazovanie. 3. USB Port kompatibilný s Pc a Notebooky(Windows), QX35 / QX45 OTDR ( Komshine ) 4.

€32.31

ER-10 Elektródy pre Sumitomo Typ-39 TYP-66 TYPU-81C T-600C Optický Fusion Splicer
Platné forType-39 TYP-66 TYPU-81C T-600C 400Sfusion splicer Špecifikácie 1.ELCT2-20A -Elektródy pre Fujikura FSM-17S,17R,18S,18R,50S,50R,60S,60R FusionSplicers 2. ELCT1-25 - Elektródy pre Fujikura FSM-45PM, 45F, 40F, 40.,30S, 40PM, 20PMII,20PM,20CSII,20CS,20 C Fusion Splicer 3.ELCT2-16 -Elektródy pre Fujikura FSM-16S, 16R, 30R Fusion Splicer 4. ELCT2-12 -Elektródy pre Fujikura FSM-11S, 11R Fusion Splicer Fitel

€9.35 €7.67