•  Astrológia. O Tebe. Zrozumiteľne.

Ani v kruhu lekárov nie je tajomstvom, že za mnohými chorobami sa skrývajú duševné príčiny. Čiže za časť chorôb si môže duša sama.

Inak, existujú 2 druhy chorôb: zdedené (genetika) a získané (duša). Kým s tou prvou kategóriou toho veľa nenarobíme, pri tej druhej môžeme toho urobiť dosť.

V horoskope narodenia ukazuje dušu: Mesiac. Podľa toho, v ktorom znamení a dome sa nachádza môžeme určiť presný obraz o tom: kvôli čomu sa Tvoja duša často a opakovane trápi.


Prakticky, dom v ktorom Mesiac stojí značí také oblasti života, kvôli ktorým sa tvoja duša môže trápiť.
Ak sa to udeje v danej oblasti opakovane, zvyšuje sa možnosť, že sa získaná choroba vytvorí.
Navyše: Pozorovania jednoznačne podložili aj to, že pred vznikom takejto choroby spôsobovali problémy z danej životnej oblasti zrodencovi vážne duševné ťažkosti.Aké je riešenie?
Riešenie je vo svojej podstate veľmi jednoduché, a preto náročnejšie. Keďže: NIE je ľahké, aby Tvoja duša prijala to, aby sa NETRÁPILA a NESTRESOVALA kvôli danej životnej oblasti. Hoci tajomstvom samoliečby je práve toto.

Jednoducho NESMIEŠ sa trápiť kvôli tým životným oblastiam, ktoré v tvojom horoskope narodenia značí Mesiac.
Mesiac je najrýchlejšie sa pohybujúcim nebeským telesom- preto na pôsobenia, ktoré vyvolá je najlepším liekom práve: ČAS.

Ver mi, že všetko kvôli čomu sa Tvoj Mesiac trápi by vyriešil aj čas. Akonáhle povolia kŕče obáv, začne sa aj samoliečba.

Čiže,
vo svojom horoskope narodenia sa stavaj k oblastiam. kde sa nachádza Mesiac, voľnejšie. Kvôli nim NESTRESUJ, ani sa o ne NEOBÁVAJ. Tvoje obavy by vo väčšine prípadov aj tak vyriešil čas- tak ako to vyriešil aj doteraz.

Gábor Buzsáki

14 Komenty

    1. Strach zo zmien- avšak patria tam aj predstavy- ktoré nemusia byť skutočné, ani pravdivé- a tie môžu zaťažovať psychiku. Ďalej: pôžičky ale aj strach o svoje zdravie (z hlbšieho hľadiska- patria sem aj operácie do 8.domu- aj keď nemusia byť vôbec reálne ani prítomné, duša sa ich môže báť.) atď.

    1. V 5.dome sú deti, radosť zo života, zamilovanosť napríklad… Rak môže ukazovať aj strach o svoj domov, rodičov- treba to cítiť. Každý z nás podľa mňa presne cíti, o čo sa jeho duša najviac obáva.

  1. Editka, 6. dom v Baranovi, aj Luna… žeby to bol môj strach, že nebudem užitočná? Že nemám ľuďom čím poslúžiť, čo priniesť? Hoci do 6. domu spadá aj zdravie, paradoxne, v tejto oblasti ma strach prepadne len zriedka, nejako cítim, že to sa vždy dá do poriadku…

  2. mesiac mám vo váhach. ale váhy sa v mojom horoskope nenachádzajú v žiadnom dome, nakoľko je to asi uzatvorené znamenie. naposledy si mi napísala, že si v kalendáriku mám váhy poznačiť k domu č.4. (hoci mám 4.dom v panne, tak je teda 4.dom aj vo váhach? trošku som z toho zmätená.

  3. dakujem pekne. takže je to strach o domov a o deti (fu, asi pred rokom boli tieto strachy neznesitelne, ale pracujem na nich neustále a je to omnoho lepšie 🙂 Patrí sem aj mama (je to myslené strach o moju mamu alebo strach o seba v pozícii matka? dakujem pekne

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.