•  Astrológia. O Tebe. Zrozumiteľne.

V tomto príspevku nájdeš jeden z najväčších partnerských trikov. Je to také astrologické „tajomstvo“, pomocou ktorého si vieš svojho partnera na celý život k sebe pritiahnuť, alebo raz a navždy odplašiť.

Aj v tých vzťahoch sa môžu objaviť ťažkosti, v ktorých sú jeho hlavní ukazovatelia v poriadku: ako Mesiac, Merkúr alebo iskrivá Venuša či Mars.

Tieto 4 planéty vedia naozaj zabezpečiť dostatočný základ pre vzťah. Ba navyše! U väčšiny aj na celý život. Je tu však niekto s kým sa nevedia dohovoriť ani oni.

Preto je v jeho prípade dôležitá prevencia. Čiže mu treba trvalo dodať to, čo si želá. Ak to dostane, bude ticho, ak nie- tak je len otázkou času, kedy sa utrhne z reťaze- presnejšie od vzťahu.

Takže,

vo svojom horoskope narodenia máš jednu divnú, svojráznu planétu. Podľa mňa už tušíš, že ide o Urán. Ktorý ostane vtedy keď vie, že môže kedykoľvek odísť. Inak povedané, ak dostane voľnosť a nezávislosť, tak ho ani len nenapadne odísť. Ak toto však nedostane, tak je len otázkou času, kedy dostane skrat a oslobodí sa zo svojho „väzenia“. Neveril by si, koľko vzťahov už stroskotalo kvôli nemu, alebo trvalo na veky vekov- lebo bola dodržaná jeho vôla.

Presnejšie,

v tvojom horoskope narodenia značí dom, v ktorom stojí Urán takú životnú oblasť, kde potrebuješ určitú mieru slobody a nezávislosti. Tvoj partner ti ich má dopriať, aby si sa neutrhol z reťaze. To isté platí aj opačne! Čiže, tam, kde stojí Urán v horoskope narodenia tvojho partnera, mu máš dodať slobodu a nezávislosť.

Inak, Urán nie je nenásytný a nechce toho veľa- ľahko sa dá splniť to, čo si želá. Ak dostaneš ty a daruješ svojmu partnerovi to, čo si Urán želá, tak ste úspešne vyradili najslabší článok reťazca vo vzťahu.

Ako pomôcku nájdeš význam 12-tich domov tu. Samozrejme, nemusíš vrámci domu dať nezávislosť v každom jeho význame. Napríklad, ak má Urán v 5.dome, tak mu nedovolíš, aby sa v záujme pokoja slobodne zamiloval- avšak vo výchove detí mu môžeš dať väčšiu nezávislosť.

Ak už poznáš svojho partnera,tak približne vieš, v čom potrebuje väčšiu slobodu vrámci danej životnej oblasti. Ak tvoj partner nevie o tom, v ktorej životnej oblasti potrebuješ nezávislosť ty, tak mu ukáž tento príspevok v jeho vlastnom záujme. Ak ho totiž nedodrží, je len otázkou času, kedy sa utrhneš z reťaze- a toto mu zrejme vôbec nechýba…

Gábor Buzsáki

1 Comment

  1. Krasny clanok.a ano je to pravda. Kazdy z partnerou si zasluzi obcas volna,a aj to dodrziavame,ale hmmm …manzel ma viac toho volneho casu ako ja..davam mu to najavo aj si poviem nazor.ked je prilezitost,tak aj ja si uzijem volnych par hodin .
    Nic neni lepsie ako vzajomna tolerantnost.
    Dakujem za clanok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.