•  Astrológia. O Tebe. Zrozumiteľne.

Pomalé planéty nad nami sú ako učitelia v škole. Aj vrámci života si vyberáme svoju triedu. Možno, že si túto triedu vyberieme ešte pred tým, ako sa narodíme na tento svet, kto vie…

Tak či onak- ak sa pozriete do seba, alebo navôkol seba- zrejme sa bude opakovať toto:

  • niekoho OSUD celý život vyučuje cez šťastie
  • iného celý život cez zodpovednosť

Ani jedna z týchto „tried“ od OSUDU nie je zlá. Len sú iné.

V triede osudu o šťastí velí Jupiter.

V triede osudu o zodpovednosti velí Saturn.

Samozrejme, aj ostatné pomalé planéty si môžu otvoriť triedu a prilákať k sebe žiakov- avšak, Jupiter so Saturnom budú hlavnými ťahúňmi- náš život ovplyvňujú až na 90%.

Každý z vás cíti- do ktorej triedy je zaradený. Či v ňom vzbudzuje pozornosť skôr pocit šťastia, alebo pocit zodpovednosti?

Rozhodnúť to viete aj vďaka tomu- že jedno z týchto slov vám bude nesympatické. 🙂 to nesympatické- nie je vaša trieda.

Je to ako v škole, kde áčkari nemali v láske béčkarov. Rovnako: „šťastiari“ nemajú v láske „zodpovedniarov“.

Iróniou OSUDU je- že vrámci medziľudských vzťahov sa k sebe vždy dostane jeden z Jupiterovej a druhý zo Saturnovej triedy. (takto si tí dvaja potom vedia najlepšie pomáhať.)

Prečo je dobré vedieť, kam patríme?

Hlavne preto- lebo nám spôsobuje tá druhá strana najviac ťažkostí. Rovnako ťažké je pochopiť šťastie pre žiaka zo Saturnovej triedy- ako aj zodpovednosť pre žiaka z Jupiterovej triedy. Ak sa však tí dvaja spoja- a pochopia sa, vytvoria silnú dvojicu.

To čo je naše máme radi- to čo je nám neznáme, nám veľakrát naháňa strach. Takže, ak vám nabudúce OSUD zaveje do života niekoho „z druhej triedy“- robí to pre Vaše dobro, či už ste Jupiterča, alebo Saturníček.

2 Komenty

  1. Ahoj Editka,
    krasny clanok, ale ja sa vobec neviem zaradit. 🙂 v mladosti (do 25;-)) citim, akoby som bola Jupiterca a odvtedy skor Saturnicek 😉 je mozna aj taka situacia? 🙂 a ked mam pravdu povedat obe maju svoje caro, len neviem akeho partnera by som k sebe mala vyberat 🙂 pekny den prajem 🙂

    1. Je to ako v škole- síce patríme do jednej triedy, avšak každý má svoju osobnosť. 🙂 Niekedy je lepšie sanechať unášať osudom a nechať sa vybrať, než si vyberať. (indície a odpovede dá VII.dom v horoskope narodenia)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.