•  Astrológia. O Tebe. Zrozumiteľne.

Dostali sme sa k najrušnejšiemu mesiacu v roku, ktorý v sebe navyše ukrýva DÔLEŽITÝ odkaz pre Škorpiónov a Býkov.

Vďaka modrým políčkam čakajú na Kozorožcov a Rakov naďalej osudotvorné pôsobenia. Čiže také pozitívne, alebo negatívne udalosti, ktoré im môžu zmeniť ich život na dlhú trať. Oplatí sa im aj naďalej rozmýšľať rozvážne a triezvo. Nech už cítia za pochodu akékoľvek zvláštnosti, pre väčšinu z nich bude to osudotvorné skôr pozitívne.

Levom a Vodnárom sa naďalej oplatí ostať rozumným, veď počas hnedého pôsobenia, ktoré trvá do 20.marca môžu urobiť také rozhodnutia, ktoré neskôr obanujú.

Ako aj môžeš vidieť, najčistejší mesiac budú mať Barani. Čaká na nich samé zelené pôsobenie plné príležitostí a darov, ktoré platí do 31.marca aj pre Váhy. Avšak, ani ostatní nevyjdú zle.

Škorpiónom a Býkom sa však oplatí byť opatrnými. Našťastie- ani na nich nečakajú červené pôsobenia, i keď sa im oplatí pripraviť sa na zmenu smeru Jupiteru 9.marca. Jupiter v škorpiónovi sa poberie na oddych 9.marca, čiže sa bude pohybovať retrográdne. Zaujímavosťou tohto pohybu je to, že prechodne odstráni ochrannú sieť spod Škorpiónov a Býkov. Inak povedané: Škorpiónom a Býkom sa neoplatí riskovať, kým je Jupiter retrográdny medzi 9.marcom a 10.júlom. Aj naďalej môžu veriť v pozitívne vytváranie svojho života, ale nech im ani len nenapadne bezhlavo riskovať. Radšej nech si vážia všetko to, čo doteraz dostali a nech to stavajú ďalej pekne pomaličky. Akonáhle sa po 10.júli Jupiter zobudí, znova otvorí pre nich meštek hojnosti.

Planetárne pohyby mesiaca

6. marca o 8:34 vstúpi Merkúr do znamenia Barana

Svojou zmenou znamenia zobudí nielen zrodencov Barana, ale aj tých, ktorí majú ohnivý Merkúr (Baran, Lev, Strelec), poskytne im lepšie a lepšie nápady, myšlienky.

7.marca o 0:45 vstúpi Venuša do znamenia Barana

…a položí základy k tomu, aby bol Marec skutočne dobrým mesiacom pre Baranov. Prebudí v nich túžby, ktoré Barani premenia na ľahko dosiahnuteľné ciele.

9.marca o 5:45 zmení Jupiter svoj smer na retrográdny

Jeho zmenu smerovania pocítime všetci- avšak Škorpióni a Býci o trochu viac. Oddychujúci Jupiter nerobí nič- z toho vyplývajúc ani neponúka ochranu, preto sa im počas tohto obdobia oplatí byť trocha opatrnejším a skromnejším.

17.marca o 17:40 vstúpi Mars do znamenia Kozorožca

Najlepšia správa pre usilovných a činorodých ľudí. Mars dodá EXTRA energiu pre každého človeka, kto sa rád činí.

20.marca o 17:15 vstúpi Slnko do znamenia Barana

a premení nádeje Barana v uchopiteľné príležitosti a darčeky.

23.marca o 1:19 zaradí Merkúr spiatočku

Ak si citlivý na Merkúrov pohyb, ani na chvíľu nezúfaj, ak tvoje veci idú pomalšie po 23.marci. Nie je to tebou. Cúvajúci Merkúr vyvolá tieto pôsobenia. Dobrou správou je, že to nepotrvá dlho. 15.apríla zmení Merkúr pohyb na direktívny. Skrátka: ak si citlivý na Merkúrov pohyb, tak kým je retrográdny (medzi 23.3.-15.4.) nerob vážnejšie rozhodnutia. S väčšími rozhodnutiami počkaj na Merkúrov zvyčajný pohyb po 15.4.

31.marca o 5:53 vstúpi Venuša do znamenia Býka

Vďaka tomuto pohybu sa život Býkov stane ľahším. Dostanú nielen túžby a ciele, ale aj reálne príležitosti a dary. Avšak, nesmú zabudnúť na to, že Jupiter je už retrográdny- čiže sa majú uspokojiť s tým, čo dostali od života a nebyť nenásytnými.- hlavne nie riskovať.

2 Komenty

  1. Dobry den dakujem ak je asc kozoroh a byk spnko kde to bude viac posobit dakujem resp k comu sa mam viac priklonit? dakujem

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.